Dotacja na panele słoneczne

O Grineko

Firma Grineko to pośrednik instalacji fotowoltaicznych. Na co dzień pomagamy rodzinom, przedsiębiorcom oraz rolnikom zamieniać wysokie rachunki za prąd na samodzielną produkcję energii elektrycznej. Pomagamy również w uzyskaniu dotacji, dzięki którym inwestycja w instalację fotowoltaiczną zwróci się nawet w ciągu 7 lat*.

W Grineko dążymy do tego, aby jak najwięcej rodzin, firm i gospodarstw rolnych mogło wydajne czerpać energię ze słońca. Na atrakcyjnych warunkach i z szybkim zwrotem z inwestycji.

Dlaczego warto korzystać z usług Grineko?

Montażem instalacji fotowoltaicznych zajmuje się coraz więcej firm. Problem polega na tym, że niektóre specjalizują się w realizacji tylko określonych projektów, takich jak: instalacje na potrzeby domków jednorodzinnych, wielkich farm fotowoltaicznych czy firm, które mają duże zapotrzebowanie na energię elektryczną. Jeszcze inne, mają odległe terminy realizacji lub bardzo wysokie stawki, przez co inwestycja w instalację fotowoltaiczną przestaje się opłacać. Dlatego znalezienie idealnego podwykonawcy jest czasochłonne i zwyczajnie… trudne. No i powiedzmy sobie szczerze: nie każda firma, która zajmuje się fotowoltaiką, robi to dobrze.

Pomożemy w uzyskaniu dotacji na panele słoneczne
Panele fotowoltaiczne Kraków

Natomiast w Grineko współpracujemy z najlepszymi i sprawdzonymi firmami, wykonującymi instalacje fotowoltaiczne. Szukamy i dobieramy tylko takie rozwiązania, które są najkorzystniejsze z punktu widzenia naszych klientów: rodzin, przedsiębiorców i firm, którzy mają dość rosnących rachunków za prąd.

Dlaczego Grineko stawia na instalacje fotowoltaiczne?

Zastanawiałeś się kiedyś, jak bardzo jesteśmy uzależnieni od energii elektrycznej? Wystarczy godzinna przerwa w dostawie prądu i pusta bateria w laptopie, aby człowiek nie wiedział co ze sobą zrobić. Nie mówić już o kosztach, jakie ponoszą firmy, gdy muszą zatrzymać produkcję.

Dotacja na panele słoneczne
Ulga podatkowa na instalację fotowoltaiczną

Jednocześnie rachunki za prąd wciąż rosną, a zwiększone zapotrzebowanie na tradycyjną energię elektryczną szkodzi naszej planecie. Oba te problemy rozwiązuje instalacja fotowoltaiczna. Dzięki niej więcej pieniędzy zostaje w Twoim portfelu, a jednocześnie dbasz o środowisko. I właśnie dlatego powstało Grineko: by każda rodzina, firma i gospodarstwo rolne mogło korzystać z taniej i wydajnej energii ze słońca.

Wejdź do świata nowoczesnej i zdrowej energii dla domu, firmy i gospodarstwa rolnego! Razem z Grineko już dziś zadbaj o bezpłatną energię fotowoltaiczną!