Chcesz wesprzeć ekologię i przyczynić się do zmniejszenia emisji szkodliwych zanieczyszczeń do atmosfery? Skorzystaj z naszej oferty i postaw na montaż paneli fotowoltaicznych – zaczniesz oszczędzać na rachunkach za prąd i przyczynisz się do ochrony środowiska! Fotowoltaika, to jedna z dynamiczniej rozwijających się obecnie technologii. Zajmujemy się montażem i sprzedażą takich instalacji, działając, m.in. na terenie Warszawy i okolic. Sprawdź i skorzystaj z naszej atrakcyjnej oferty.

Fotowoltaika dla firm

Panele fotowoltaiczne Warszawa

Jednym z ważniejszych elementów, wpływających na funkcjonowanie paneli fotowoltaicznych jest fakt, że zamieniają one energię słoneczną na elektryczną, wykorzystując tym samym to, co dostarcza nam natura. Słońce nagrzewa urządzenie, które jest wyposażone w specjalne ogniwa, absorbujące fotony. Następnie kolektory produkują prąd elektryczny – jest on więc pozyskiwany z naturalnej i do tego w pełni odnawialnej energii. To, co jest najważniejsze, to fakt, produkcja jest darmowa – dzięki temu inwestycja się stopniowo zwraca.

Warto wiedzieć, że panele fotowoltaiczne montowane na budynkach mieszkalnych lub firmowych mogą cechować się zróżnicowaną wydajnością działania. Moc tego sprzętu dopasowuje się indywidualnie do potrzeb klienta – zapotrzebowania na prąd. Fotowoltaika może stać się zatem jedynym lub dodatkowym źródłem pozyskiwania energii elektrycznej. Proponujemy wiele rodzajów kolektorów, w tym tańsze monokrystaliczne oraz droższe, ale dużo wydajniejsze polikrystaliczne

Odnawialne źródła energii

Zatrudniamy doświadczonych pracowników, którzy mają bardzo dużą wiedzę na temat technologii wykorzystującej odnawialne źródła energii. Z tego powodu zapewniamy wsparcie techniczne przy wyborze i zajmujemy się profesjonalnym montażem. Przed przygotowaniem indywidualnego projektu omawiamy z klientami procedurę instalacji oraz analizujemy różne rozwiązania. Choć na początku fotowoltaika może wydawać się drogim przedsięwzięciem, koszt montażu bardzo szybko się zwraca.

Instalacja musi zostać podłączona w sposób fachowy, dlatego warto zwrócić się o pomoc do naszej sprawdzonej firmy. Doświadczeni doradcy mają rozległą wiedzę na temat tych systemów i paneli słonecznych oraz zastosowań poszczególnych urządzeń, dzięki temu bardzo szybko są w stanie przygotować odpowiedni projekt wykonania instalacji, którego realizacją również się zajmujemy. Świadczymy usługi m.in. na terenie Warszawy.

Fotowoltaiczna instalacja dla firm
Panele fotowoltaiczne dla firm

Dotacje na panele fotowoltaiczne

Decydując się na montaż instalacji fotowoltaicznej, można skorzystać z dofinansowania w ramach programu Mój Prąd. Dopłaty są obecnie bardzo wysokie i ułatwiają podjęcie decyzji o inwestycji.

Ochrona środowiska i poprawa warunków życia ludzi jest dla każdego, powinna być dziś priorytetem. Dzięki zdecydowaniu się na montaż paneli fotowoltaicznych prąd produkowany jest z odnawialnych źródeł, czyli z promieniowania słonecznego, które nagrzewa odpowiednio kolektory. To ogranicza konieczność korzystania z prądu z elektrowni, dlatego mniej szkodliwych związków jest emitowanych do atmosfery. To rozwiązanie pozwala w znacznym stopniu obniżyć także stale rosnące rachunki za prąd. Jeśli chcesz skorzystać z dotacji, zgłoś się do nas – pomożemy Ci w przejściu wszystkich procedur.

Zalety wykorzystywania fotowoltaiki

Główną zaletą fotowoltaiki jest z pewnością fakt, że jej użytkowanie pozwala na dużą samowystarczalność pod dostępności prądu. Nadwyżkę wyprodukowanej przez urządzenia energii możesz magazynować u swojego dostawcy, a następnie wykorzystać ją np. zimą. Jeśli instalacja jest dobrze zaprojektowana, a panele prawidłowo podłączone, wystarczy, że system ten będziesz poddawał konserwacji raz na kilka lat.

Rutynowe przeglądy wykonujemy zazwyczaj raz do roku. Zdecydowanie się na tego typu rozwiązanie pozwala korzystać z praktycznie niewyczerpanych źródeł energii, którymi obdarowała nas natura. Produkcja prądu jest darmowa, a więc inwestycja szybko się zwraca.

Chcesz zamontować panele fotowoltaiczne i mieszkasz w Warszawie lub jej okolicach? W takim razie zachęcamy do kontaktu z nami! Od wielu lat zajmujemy się podłączaniem takich instalacji, mamy rozległą wiedzę na ten temat. Zapewnimy Ci dostęp do darmowego i czystego prądu!

Panele fotowoltaiczne dla firm Kraków
Podaj miesięczny koszt energii: PLN / miesięcznie.
Podstawowe dane
Roczny koszt energii elektrycznej:
kWh miesięcznie:
kWh rocznie:
Wyliczenie dla modułów 320 W
Aby uzyskać zalecaną moc potrzebujesz: modułów ( tj. )
Wyliczenie dla modułów 340 W
Aby uzyskać zalecaną moc potrzebujesz: modułów ( tj. )